TINGIMUSED

ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad Süvahavva Loodustalu e-poe üld-ja tellimistingimused reguleerivad aadressil www.syvahavva.ee asuva Süvahavva Loodustalu OÜ (Reg nr 11497357, asukohaga Pusa-Mihkli talu, Süvahavva küla, Räpina vald, Põlvamaa 64220, tel +372 5199 7008, e-post: syvahavva.loodustalu@mail.ee, edasi Müüja) e-poe haldaja ja Süvahavva Loodustalu e-poe kasutaja (edaspidi Ostja) vahelisi Süvahavva Loodustalu e-poe kasutamisest ja selle käigus sõlmitavatest tehingutest tulenevaid õigussuhteid, samuti Süvahavva Loodustalu e-poe kasutamise üldtingimusi.

Käesolevad Süvahavva Loodustalu e-poe üld- ja tellimistingimused kehtivad kõikide isikute suhtes, kes kasutavad Süvahavva Loodustalu e-poodi, tellivad Süvahavva Loodustalu e-poest kaupu ja teenuseid, sealhulgas sõlmides e-poest kauba ostmiseks ostu- müügilepingu.

Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab ostja, et ta on Süvahavva Loodustalu e-poe müügilepingu tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

Toodete pildid Süvahavva Loodustalu e-poes on illustratiivse tähendusega.

Kaupade ja teenuste hinnad on Süvahavva Loodustalu e-poes kõik eurodes ning ei sisaldavad käibemaksu, sest ettevõte ei ole käibemaksu kohustuslane.

  • DPD pakiautomaat- hind 2,79 eurot, üle 35 euro tellimuse puhul tasuta.
  • Itella SmartPosti pakiautomaat – hind 2,99 eurot, üle 35 euro tellimuse puhul tasuta.
  • Omniva pakiautomaat – hind 2,99 eurot, üle 35 euro tellimuse puhul tasuta.
  • Itella SmartPosti kuller- hind 5,99 eurot, üle 50 euro tellimuse puhul tasuta.
  • Tulen ise kaubale järele – Pusa-Mihkli talu, Süvahavva küla, Räpina vald, Põlvamaa 64220.

Kaubad saadame välja üldjuhul 2-3 tööpäeva peale ülekande laekumist, kuid mitte hiljem kui kuue tööpäeva jooksul! Maksimaalne tarneaeg kaupadel kuni seitse tööpäeva.

Kaupade saadavus võib muutuda Süvahavva Loodustalu e-poes ette teatamata. Antud juhul jätab Müüja endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul.

Müüja jätab endale õiguse loobuda müügist, kui kaubaga on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 2.00 eurot maksev Kaup on müügis 1 euroga).

Käesolevad Müüja e-poe tingimused on kehtivad alates 01.01.2023